Psie urodziny i nie tylko

Już wiesz, że życie jest lepsze kiedy masz psa!?
Twój pies niedługo ma urodziny? Chcesz zrobić swojemu psu niespodziankę?

Chcesz zaprosić psich kolegów, świetnie się bawić, ale nie masz miejsca i pomysłu na psią imprezkę?
A może zbliża się kolejna rocznica, odkąd tworzycie psio-ludzką rodzinę?
Tak naprawdę okazji może być wiele, albo wcale nie musi być żadnej konkretnej 😉
Zapraszam Was do Piesełkowa w Rudzie Śląskiej!
Tu skorzystasz z fachowych porad podczas zajęć z trenerem „Wesołej Łapki”.
Spędzisz cudowne chwile ze swoimi znajomymi oraz ich psami – w swoim prywatnym gronie, czyli osób i psów które się lubią!
Na Twojego psa czeka mnóstwo atrakcji i zabawy.
Możesz wspólnie z psimi kumplami złożyć się na dwugodzinne urodzinowe imprezowanie!

Dlaczego piesełkowo?

3 powody, dla których nie tylko urodziny Twojego pupila, ale każde zorganizowane w Piesełkowie spotkanie będzie niezapomniane:

Impreza w Piesełkowie to pakiet atrakcji przygotowanych specjalnie dla Ciebie, Twojego psa i Waszych gości.

Co zawiera pakiet?

1) Weźmiecie udział w prywatnych, godzinnych zajęciach – tylko dla Twojego psa i jego psich gości – z trenerem Wesołej Łapki.

Do wyboru masz jeden z czterech scenariuszy, który zakłada godzinę aktywności:

Scenariusze urodzin...

Szach i Mat - Znajdź i Zjedz

Zajęcia brainworkowe, podczas których męczymy psie umysły, pobudzając je do działania. Wykorzystujemy przy tym bystrość psich umysłów i ich miłość do jedzenia. Cóż może być warte większego psiego zaangażowania niż perspektywa smakołyku w nagrodę? W trakcie zajęć czworonogi ćwiczą testując dostępne na rynku zabawki interaktywne. W Piesełkowie mamy ich ponad 55!

Urodziny treningowe

Zajęcia z przywołania/chodzenia na luźnej smyczy/treningu posłuszeństwa. Jeśli na spacerach zazdrościsz innym pisarzom, bo ich pies np. idzie na luźnej smyczy, aportuje zabawkę, wraca na każde zawołanie, nie zaczepia innych psów i ludzi, a w domu nie robi ogólnej demolki, to podczas tych zajęć przekonasz się, że także Twój pies może być miłym towarzyszem, a spacery z nim staną się przyjemnością.

FitPaws - psi fitness

Zabawy oraz trening na piłkach i podestach. Ta forma aktywności nie tylko pomaga rozładować emocje, ale gwarantuje przy tym świetną zabawę zarówno dla psów, jak i ich właścicieli. Wykonywane ćwiczenia wpływają bardzo pozytywnie na umysł Twojego psa i jego ciało. Dodatkowo uczestnictwo w zajęciach poprawia nie tylko psią kondycję 

Basenowe Party PSA

Jeśli na samo wspomnienie o zanurzeniu się w basenie w upalny dzień robi Ci się przyjemnie, pomyśl, że u nas zapewniamy te doznania także Twojemu pupilowi i jego gościom, oddając do ich wyłącznej dyspozycji sześciometrowy basen o głębokości 1,4 m. Oczywiście przygotowaliśmy mnóstwo zabawek idealnych do szaleństw w wodzie. Można także skorzystać z psich kapoków.

2) Po zajęciach czas na chwilkę zasłużonego odpoczynku dla psów i właścicieli. Będzie na Was czekał poczęstunek:

– tort urodzinowy dla psiego jubilata,

– woda dla czworonogów,

– ciasteczka w psie łapki dla właściciela i jego gości,

– kawa/herbata.

3) Jak świętować to na całego! Do Waszej dyspozycji oddajemy salę ozdobioną balonami i dekoracjami, której wprawią w imprezowy nastrój i pozwolą Wam spędzić w Piesełkowie niezapomniane chwile.

4) Zadbamy o to, żebyś mógł wrócić do cudownych wspomnień z tego dnia kiedy tylko zechcesz, dlatego otrzymasz od nas reportaż i sesję zdjęciową z urodzin.

5) Wiemy, że każdy lubi dostawać prezenty, dlatego psi solenizant może być pewien, że nie wyjdzie z Piesełkowa z pustymi łapami.

 

Cena pakietu jest uzależniona od wielu czynników (ilości psów, ludzi, czasu trwania, wielkości tortu itd.) więc napisz maila, a dostaniesz konkretną wycenę.

Urodziny Twojego psa zorganizujemy najlepiej jak się da, ale potrzebujemy kilku informacji:

1). Podaj termin i godzinę imprezy, ale z minimum tygodniowym wyprzedzeniem! Tyle czasu potrzebujemy, żeby zarezerwować termin spotkania oraz zorganizować tort dla solenizanta.

2) Torty są robione TYLKO z naturalnych składników. Nie zawierają żadnych barwników i innych produktów, które mogą zaszkodzić Twojemu psu. Twój pies jest na coś uczulony? Napisz nam o tym.

Możesz wybrać tort w jednym z dwóch rozmiarów:

  1. a) 24×24 cm – w kształcie serca, mięsny/rybny
  2. b) 12×12 cm – dwa piętra, mięsny/rybny
  3. Na poczet wykonywanego wcześniej tortu oraz rezerwacji terminu spotkania pobieramy zadatek w wysokości 200 zł – jest on bezzwrotny.